Duyuru

Collapse
No announcement yet.

güzel bir kadının yalnızlık öyküsü

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• güzel bir kadının yalnızlık öyküsü

önceki konum kililendiği için daha kapalı anlatıcam derdimi

çevrem oldukça geniş olmasına rağmen hep bi yalnızlık kaplar içimi
    sanki hepsi yalan , hepsi sadece çıkarları için yanımdalar

belirli bir ndeni olmamasına rağmen mutsuzum ve bu mutsuzluğum bana zarar veriyor
    beni destekleyen , bana gerçekten inanan biri olsun istiyorum hayatımda

yaşadığım hayat bir çok kişinin imrenerek bakıcağı cinsten ama ben mutsuzum , daha sakin , durgun bir hayatım olsun isterdim

malesef hayatta dostluklarda , aşklarda yalan , gerçek olan tek şey yalnızlık

lütfen arkadaş çevrenizi değiştiriniz, eski arkadaşlarınızla herhangi bir şekilde iletişim kurmayınız, sizi çağırdıklarında onlara evet demeyin
    İyi ya, madem hepimiz günün birinde çekip gideceğiz o halde bunca matem bunca kahır ne için ?... Hı ? Sizinkisi matem değil zaten korku, korku ! Hayat demek, ölümü beklemek demektir. Az çok hepimiz denizi, yıldızları, ağaçları işte falanları filanları göreceğiz, bir çok şeyin tadına bakakacağız sonrada ister istemez "Gidiyorum Elveda" şarkısını söyleyeceğiz...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Garez View Post
      önceki konum kililendiği için daha kapalı anlatıcam derdimi

çevrem oldukça geniş olmasına rağmen hep bi yalnızlık kaplar içimi
      sanki hepsi yalan , hepsi sadece çıkarları için yanımdalar

belirli bir ndeni olmamasına rağmen mutsuzum ve bu mutsuzluğum bana zarar veriyor
      beni destekleyen , bana gerçekten inanan biri olsun istiyorum hayatımda

yaşadığım hayat bir çok kişinin imrenerek bakıcağı cinsten ama ben mutsuzum , daha sakin , durgun bir hayatım olsun isterdim

malesef hayatta dostluklarda , aşklarda yalan , gerçek olan tek şey yalnızlık
      insan gereçktede yalnız zaten yalnız mezara girer.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: panik View Post
        insan gereçktede yalnız zaten yalnız mezara girer.
        bazen , insan yalnızlıktan mezara girer , çevrendeki dostlukların , arkadaşlıkların yalan olmasından mezara girer bazen

Yorum

bunu anlayabilmen güzel...kimseye ümit bağlamıcaksın arkadaş...yalnızsın işte...

dört beş gündür bir kızla konusuyorum bir gün konusmadık kendimi kötü hissettim ya...nasıl da bağlanmışım hemen:S

kimse bizle daimi olmayacak arkadaş...ölüm , kabir , tabut....bunları getirin en azından aklınıza...insanlara güvenmeyin!

Yorum

dışardan bakıldığı zaman , her kadının imreniceği bir fiziğim var , çok umursamaz havalı bi görüntü sergilerim dışarda ama iç dünyamı elbette kimse bilmiyor

Yorum

bazen , insan yalnızlıktan mezara girer , çevrendeki dostlukların , arkadaşlıkların yalan olmasından mezara girer bazen
              durum o kadar kötümü ! yalnızlığı severim ya bi çok dostum arkadaşım vardır ama kendimle olmayı kitap okumayı nete girmeyi severim ben.

Yorum

iç dünyanızda ne var anlatsanız iyi olur aslında
                İyi ya, madem hepimiz günün birinde çekip gideceğiz o halde bunca matem bunca kahır ne için ?... Hı ? Sizinkisi matem değil zaten korku, korku ! Hayat demek, ölümü beklemek demektir. Az çok hepimiz denizi, yıldızları, ağaçları işte falanları filanları göreceğiz, bir çok şeyin tadına bakakacağız sonrada ister istemez "Gidiyorum Elveda" şarkısını söyleyeceğiz...

Yorum

dışardan bakıldığı zaman , her kadının imreniceği bir fiziğim var , çok umursamaz havalı bi görüntü sergilerim dışarda ama iç dünyamı elbette kimse bilmiyor

bize fizik ölçülerini falan niye söylüyorsun arkadaş bize ne? sen buraya avlanmak için mi üye oldun?

Yorum

pesimistik lütfen ters cevaplar vermeyiniz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serverous View Post
                      pesimistik lütfen ters cevaplar vermeyiniz

fake değilse ben bişi bilmiyorum...uyarı yaptığın kişiye dikkat et...iki yıllık üye...hatırlatırım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: pesimistik View Post
                        bize fizik ölçülerini falan niye söylüyorsun arkadaş bize ne? sen buraya avlanmak için mi üye oldun?
                        buna şöyle iyi bir kahkaha ikonu lazımdı:::::::::::::::::))))))))))))9

Yorum

yok arkadaş bu site iyice amacından saptı...izdivaç portalı olma yolunda ilerliyor...

Yorum

aslında bende yeni üye oldum daha 2 günlük üyeliğim var

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serverous View Post
                              aslında bende yeni üye oldum daha 2 günlük üyeliğim var

o zaman sükut=)

Yorum

İşleniyor...
                              X