Duyuru

Collapse
No announcement yet.

güzel bir kadının yalnızlık öyküsü

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: Garez View Post
    verdiğiniz ilginç örnek beni ziyadesiyle güldürdü evet haklısınız çok zor bi beklenti içersindeyim

senin fake olduğunu anlamamak için herhalde beyin özürlü olmak gerekiyor...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: pesimistik View Post
      senin fake olduğunu anlamamak için herhalde beyin özürlü olmak gerekiyor...
      yazma o zman !

Yorum

ben inanıyorum, sadece 1-2 mesajını gördüm.

Beğendiğimiz bir kadınla çıkmak için erkekler parasını, yakışıklılığını, makamını ön plana çıkarır, kullanır. Kadınlarsa güzelliğini vs. bu doğal bir şey. (Arabası iyi ise arabasını göterir, anahtalarını masaya bırakır, yakışıklı ise kuaföre daha sık gider, taralı saçlarla karşısına çıkar, kıyafetine dikkat eder vs.)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Garez View Post
          bu yoruma yorum yapmak , yapılıcak en saçma şey olur.....

çünkü sen o yoruma yorum yapmaktan dahi acizsin,korkaksın...korkuyorsun...çünkü senin amacın farklı...

Yorum

Eğer ki Garez abaza bir bay değilse ben hiç birşey bilmiyorum gerçekten...portal yöneticileri size sesleniyorum...en eften püften şeylerde konu kilitlemeyei,ceza wermeyi biliyorsunuz..buraya da bir bakın,tavsiye olunur...

Yorum

we amacı farklı...çok belli...

Yorum

Eğer ki Garez abaza bir bay değilse ben hiç birşey bilmiyorum gerçekten...portal yöneticileri size sesleniyorum...en eften püften şeylerde konu kilitlemeyei,ceza wermeyi biliyorsunuz..buraya da bir bakın,tavsiye olunur...
                Bay olduğunu nerden çıkardın?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Legacy View Post
                  Bay olduğunu nerden çıkardın?

ben çıkarırım...we ben şu sitede çıkarımlarımda yanılmadım nedense...

Yorum

ben çıkarırım...we ben şu sitede çıkarımlarımda yanılmadım nedense...
                    Bir erkek neden kendini kız diye tanıtsın onu anlamadım. Bundan ne gibi bir çıkarı olabilir?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Legacy View Post
                      Bir erkek neden kendini kız diye tanıtsın onu anlamadım. Bundan ne gibi bir çıkarı olabilir?

iyi düşün...bence anlarsın...ama iyi düşün dostum...

Yorum

inanmadığın halde yorum yapıyosun sürekli , bu durumda sorun sen de mi ? yoksa ben de mi ? artı bana hakaret ediyosun dolaylı yollardan , lütfen sayfamı terk eder misin

Yorum

diyosunnnn .s .p (:
                          "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

iyi düşün...bence anlarsın...ama iyi düşün dostum...

Olasılıkları değerlendiriyorum;

Garez ve ayşegul aynı kişi; aysegul sitede yeterince kalp kırdı ve artık gördüğü tepki artmaya başladı oda garez olarak yeniden başlamayı ya da en azından aysegul olarak yazdığı mesajlara garez olarak sahtede olsa destek vermeyi uygun gördü (olasılığı destekleyen nedir? Her iki kişide aynı yazım hatalarını yapıyorlar. Aynı şekilde cümle kuruyorlar.)

2.olasılık; garez nette ağlayarak bayanlardan msn adresi ve tel numarası koparmaya çalışan abaza herifin teki (bu çok zayıf bir olasılık fakat zayıf olması olamayacağı anlamına gelmiyor)

3. olasılık; biz yanılıyoruz garez insanların samimiyetine ve kişiliğine nette bile güvenmediği ezik biri

Yorum

1. olasılık: daha dün müdürüm tacizden tutuklandı falan diyodu..ayse de bunu demisti..o zaman ayse..ya da aysenin o sınıftaki bi arkadası..velhasıl garez ayşe..

2. olasılık: ayse olarak kendini gostermek isteyen bi fake..

ayse senin hakkında analiz yaptıgım için sevinmelisin..canım çok sıkılınca yapıyom oyle şeyler bazen..

Yorum

arkadaşlar , her yeni üye ile bu kadar ilgili misiniz yoksa bu bana özel bi ilgi mi ?
                                herhames , ben asla yazım hatası yapmam ! ayşegül diye birini tanımıyorum sadece kilitli konumda yazdığı mesajlar itibariyle tanıyorum ,
                                kitap , tacizden tutuklanan o kadar çok müdür var ki...bunların sadece bir kısmı basına yansıyor

ve en önemlisi '' ben erkek değilim , biyolojik olarak kadınım ve fake değilim '' bu konu da burada kapanmıştır

Yorum

İşleniyor...
                                X