Duyuru

Collapse
No announcement yet.

güzel bir kadının yalnızlık öyküsü

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: Garez View Post
    hmm öyle diyosun
    evet cnm ya abartma o kadar güzelsen bununla yaşamaya alışş haline şükret seni farkedenler varr ben bi kişiye kendimi farkettiricem diye yapmadığım kalmadıı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: berfin-60 View Post
      evet cnm ya abartma o kadar güzelsen bununla yaşamaya alışş haline şükret seni farkedenler varr ben bi kişiye kendimi farkettiricem diye yapmadığım kalmadıı
      ciddi misin benimki yaşadığım hayattan dolayı güzelliğim sorun yaratıyor , sen neden böyle düşünüyorsun kendini beğenmiyo musun ?

Yorum

ciddi misin benimki yaşadığım hayattan dolayı güzelliğim sorun yaratıyor , sen neden böyle düşünüyorsun kendini beğenmiyo musun ?
        ben beğeniyorumda o beni beğenmiyo sanırsam

Yorum

ben beğeniyorumda o beni beğenmiyo sanırsam
          hmm anladım , benim öyle bi sorunum yok ama terk edilmiştim 1 defa

Yorum

hmm anladım , benim öyle bi sorunum yok ama terk edilmiştim 1 defa
            ben normalde terk eden tarafım ama bu sefer sert kayaya çarptık

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omen
              Aynı anda göz göze gelipte seni seviyorum demedikten sonra diğerinin çok büyük bi anlamı yoktur, çünkü döner sana evet der ve onda bütün büyüsü bozulur...

Anlamadığım şey şu birilerini terk etmek için mi hayatınıza alıyorsunuz????
              o işin esprisi terk etmek yada ayrılmak çiftlerin anlaşaması ilişkinin bitmesi terk edeyim diye bi derdim yok olmadı da aşk acısını yaşadım hep en derininden hemde bu güne kadar öyle el ele göz göze dolu dizgin yaşadığım tam anlamıyla bi aşkım olmadı çok isterdim gerçekten sevdiğim birsinn olmasını hayatıma giren insan sayısı yok denecek kadar az onlarlada tam anlamıyla bi ilişkim olmadı zaten ben aşka hep hasret kaldım şimdi aşığım birine evet aşığım bunuda kimseden çekinmeden söylerim herkes biliyo oda bliyo bilsinler dünya umrumda dğil aşkı bulmuşken kybetmek istemiyorum ha karşılıklı değil belki karşılıklı olsa daha güzel olur olmadı ne yapalım olsun dye bi derdimde yok olsa güzel olur diyorum sadece ben onu seviyorum o bunu biliyo öteside yok

Yorum

Garez sunu soylıyım bı erkegım soledıklerının aynısını bende cekıyorum fızıksel acıdan cok rakıbım oldugunu dusunmuyorum gorunusum ıcın benı cok kıskanıp arkamdan ıs cevırenler oldu kı tahmınımce sendede oluyodur bu durum.Telefon numaranı degıstır herkesle baglantını kopar daha manevı bı hayata basla ben oyle yaptım huzura bı adım daha yaklaştım yanlız kal dıyenlerı dınleme bu allaha mahsustur 1 2 arkadaşın olsun az ve öz olsun unutma davul bıle dengı dengınedır maddı manevı kendıne yakın ılıskıler kurmaya calıs sana onerım

Yorum

bende super yakısıklılıgın yanında, super mantık, super duygusallık, super mizahi anlayış, vb. birçok özellik..hayat çok zor arkadaşlar..

Yorum

Hiç kimse yalnız değildir.Herkesin yanında olan bir yaradanımız vardır.Herşeyi ondan isteyiniz iyiliği güzelliği doğruluğu.İnsanlara tek yardım edebilecek o dur.Ona sığının

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kitap View Post
                      bende super yakısıklılıgın yanında, super mantık, super duygusallık, super mizahi anlayış, vb. birçok özellik..hayat çok zor arkadaşlar..
                      mütevazi kişiliğiniz beni hayran bıraktı

Yorum

fiziksel özelliklerimi anlatmamın sebebi şu ; fiziksel özelliklerim nedeniyle sürekli etrafımda birileri oluyor ve bu beni rahatsız ediyor bunu başka yerlere çekmek yanlış
                        bu tip şeyleri ben de daha önce düşünmüştüm. Bizleri karşılıksız olarak seven anne babasıdır.
                        Çocukları ise bizi besledi büyüttü diye veya sadece fiziksel anne babası diye sevebilir.
                        Daha sonra 1-2 dostu olabilir ama dostlar karşılık besler ve dostuk çok zordur.

Bir kişi iflas etse ve felç geçirse eşi çocukları etrafındaki tüm arkadaşları onu terk edebilir. Şimdiki eşimiz evlendiğimiz sırada yüzümüzde yanıkizi kezzap izi veya nişanlıyken kaza sonucu sakat kalma durumunda terk ederdi. (genellikle)

Bu konuyu şöyle düşünmek lazım, kimler dost kimler arkadaş çaktırmadan hareket etmeli. Dostlara özelini açabilmelidir. Ama 1 tane bile dost bulmak çok zordur.

Eşlerimiz ve çevremizdeki insanlar ise bizi biz yapan özelliklerle biz kendimiz olduk. Paramızla, yakışıklılık güzellikle, huyumuzla kendimiz olduk ve insanlar bizi seçti. Eşimiz falan biz de onları o şekilde seçtik, yakınlaştık vs.

özet olarak yazmaya çalıştım.

Yorum

günaydın arkdaşlar ,nasılsınız bugün ?

Yorum

Bence herşeyinizi paylaşabileceğiniz sırdaş dost arıyorsunuz ama bu neredeyse imkansız. Öyle birisini bulmak çok zor. Diyelim ki bir dostunuz oldu yine de herşeyi paylaşamazsınız. Örnegin çorapların ağzın kokuyor vs. gibi şeyleri söyleyemezsiniz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tthunderboltt View Post
                              Bence herşeyinizi paylaşabileceğiniz sırdaş dost arıyorsunuz ama bu neredeyse imkansız. Öyle birisini bulmak çok zor. Diyelim ki bir dostunuz oldu yine de herşeyi paylaşamazsınız. Örnegin çorapların ağzın kokuyor vs. gibi şeyleri söyleyemezsiniz.
                              verdiğiniz ilginç örnek beni ziyadesiyle güldürdü evet haklısınız çok zor bi beklenti içersindeyim

Yorum

yok ya o kadarda acımasız olsa belki gerçektir anlattıkları nerden biliyosun ön yargılı davranıp insanları rencide etmeyelim

ya çok konuşmayın ya...bu site neler gördü...hiçbiriniz yoktunuz...ne biliyorsun sen...herşey apaçık ortada...önyargı şart.

Yorum

İşleniyor...
                                X