Duyuru

Collapse
No announcement yet.

acil yardım !!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• acil yardım !!

arkadaslar lütfen yardım edin bana yha:20: dha öncede yazmıstım simdi gene yazıyorum bu defa bazı değişikliklerle... arkadaslar 19 yasındayım 1 yıl öncesine kadar hiç bi erkekle ciddi olarak konusmadım ama 1 yıldan beri biriyle konusuyorum ve bildiğiniz asık oldum ama bu çocuk ii biri deil biliyorum inanılmaz tripler attı bu bir yılda tam da ygs ye hazırlandığım sene derslerim çok ii di diploma notum 89 olmasına rağmen son bir yıl içinde yasadıklarım yüzünden doğru düzgün bi yeri kazanamayacam ... çünkü o bn sınaw calışmak için memlekete döndüğümde ( yatılı okuyodm ) ona ilgi gösteren kızlarla konusmaya basladı kıskanc biriyimdir zaten o kızları silmesini istedim yapmadı bırakıyorum dedim gene yapmadı ve konusmayı kestik ( bi hafta sonra kıza teklif etti kız kabul etmedi bana acıklama olarak da sana inat yapmıstım diyo )tabi bn hiç beklemediğim bi sekilde yıkıldım berbat bi dönem gecirdim ve sınawlarım alt üst oldu ama öyle inanılmaz bi ask acısı cekiyordm ki hiç umrumda olmadılar ... biliyorum çok suçluyum ama bu acıya dayanamayıp onunla konustum geri dönmemi istedi o kızlarla konusup bana ihaneti aklımdan çıkmasada onu geri kabul ettim simdi tekrar konusuyoruz ama bana hayır getirmeyeceğini bildiğim için istemiyorum ama onsuz da yapamayacakmışım onu unutamayacakmışım gibi geliyo lütfen bi şeyler diyin bana çok canımı sıkıyo bu durum çok

sınavlarından önemli değil ne kdr canın yansa da. benim başıma geldi, bilyorum ama çalışamayan taraf karşı taraftı tabi. yine de sen sınavlarına çalış sonra konuşuruz gibi şeler sölüyordum haklı tarafken. derslerin geri gelmez okul yılların geri gelmez ama sevgililer hep gelir. unutma bunu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cansusln View Post
      sınavlarından önemli değil ne kdr canın yansa da. benim başıma geldi, bilyorum ama çalışamayan taraf karşı taraftı tabi. yine de sen sınavlarına çalış sonra konuşuruz gibi şeler sölüyordum haklı tarafken. derslerin geri gelmez okul yılların geri gelmez ama sevgililer hep gelir. unutma bunu
      tesekkür ederim bu güzel yorum için bunları bildiğim için bu seyden kurtulmaya calışıyorum ama cok canım yanıyo çok ilk ayrıldığımda 18 saat uyuyodum öle yani unutmak için bildiğin ii bi çare war mı

Yorum

unutmak için en etkili yöntemler sana onu hatırlatıcak şeyleri yok etmendir. hüüznlü şarkılar yerine hareketli şarkılar dinlemek gibi şeyler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cansusln View Post
          unutmak için en etkili yöntemler sana onu hatırlatıcak şeyleri yok etmendir. hüüznlü şarkılar yerine hareketli şarkılar dinlemek gibi şeyler.
          tesekkür ederim ... peki gerçekten unutabilir miyim

Yorum

Unutursun yeterki beyninde bitir.
            Fırtınalara, ayazlara alışkınız biz.
            Yeter ki, sırtımızdan vurmasın dost bildiğimiz..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Huysuz20 View Post
              Unutursun yeterki beyninde bitir.
              mesela nasıl düşünmeliyim ne demeliyim kendime .... iki ay uğrastım nafile

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gülreçeli View Post
                unutmanın tek yolu yerine başkasını koymaktır.aksi taktirde unutmak kolay olmuyo ne kadar istesende....
                Aşk başlamadan güzel,
                Kalplerde heyecan
                Bakışlarda korku olduğu zaman güzel...
                Birbirimize sezdirmemek için çırpınış,
                Başkaları görmesin diye çabalayış,
                Gözlerim gözlerinin mavisine değdiği zaman...
                Aşk başlamadan güzel....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gülreçeli View Post
                  Mesela onun başkasına teklif ettiğini düşünüp resmen bnmle oynadı deyp ondan soğuyabilirsin. O beni sevmiyorsa bnde onu sevmem artk hayatımda ona yer yok deyip unutabilirsn. yaptğı tüm kötü şeyleri aklına getir bi süre snra unutacaksın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bayraktar89 View Post
                    unutmanın tek yolu yerine başkasını koymaktır.aksi taktirde unutmak kolay olmuyo ne kadar istesende....
                    hayır bunu yapma.. ben aynısını yaptım ve hem kendime hem sevdiğim çocğa hemde yerine koydğm çocuğa çok köü zarar verdim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Huysuz20 View Post
                      Mesela onun başkasına teklif ettiğini düşünüp resmen bnmle oynadı deyp ondan soğuyabilirsin. O beni sevmiyorsa bnde onu sevmem artk hayatımda ona yer yok deyip unutabilirsn. yaptğı tüm kötü şeyleri aklına getir bi süre snra unutacaksın
                      tesekkür ederim ... bunu deneyecem

Yorum

başkasını yerine koymak gibi bi hata yapmayın ben yaptım ve kandırılan tarafken kandıran taraf olduğumu hissettim işte o vicdan azabı olur. sen unutamam mdedikçe unutamazsın zaten. karşına hoşlanıcağın başka birileri elbet çıkar ozaman yavaş yavaş oda silinir

Yorum

bak bu video çok şey anlatıyo)

Yorum

gülreçeli seni tam olarak anlayamasam da az çok anlayabiliyorum ama beynine söz geçirebilmelisin yoksa beynin sana söz geçirir böyle düşünüp durursun, üzülürsün. Aklına getirmemeye çalış demiyorum, öyle yaparsan iyice aklına kazınır, çünkü beyne düşünmek istenmeyen şey çekici gelir. Aklına geldiğinde umursamaz şekilde davran olsun yaşandı bitti, hayatın içinde bunlar da varmış de, nasipse ilerde daha güzellerini yaşarım de.
                            Her şey güzel olacak...

Yorum

İleride ismini bile hatırlamayacağın kişiler için üzülme bence.

Yorum

İşleniyor...
                              X