Duyuru

Collapse
No announcement yet.

acil yardım !!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

ileride ismini bile hatırlamıcam de üzülme. ileride zaten ilk aşkım olmucak de ayrıl. ileride zaten taşınıcam de etrafındakilerle muhabbet etme. bu tür saçmalıklar nedir böyle. üzülceği zaman üzülür insan ama ömür boyuda sürmez zaten bırakın içini boşaltsın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bipolarokb
      herşeyin çaresi varken aşk acısına mı çare arıyorsunuz acınızı küçümsemiyorum ama inanın ben terk edildiğimde okulu bırktım.üniversite hayatım bitti..şuan rezil durumdayım. işsiz güçsüzüm açıköğretime de kapak atamadım bi türlü..bu kız yüzünden hayatım mahvoldu..ilk aşkımdı herşeyimdi..ama noldu? tabi ki bitti..bir ilişki odevam etmiyorsa anlamanız gereken bir şey vardır..bu kişi sizin doğru kişiniz değildir..
      dipnot: onu unutmak için biz size yardımcı oluruz. dertleşiriz merak etmeyin
      tesekkür ederim bakın sizinde ilk aşkınızmış ve siz okulu bırakmıssınız bn de su an dönüm noktasındayım üniversite kazanamazsam bi okulum olmayacak allah hepimizin yardımcısı olsun bi hiç uğruna mahvediyoz kendimizi bunu biliyoruz ama gene de mahvoluyoruz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
        gülreçeli seni tam olarak anlayamasam da az çok anlayabiliyorum ama beynine söz geçirebilmelisin yoksa beynin sana söz geçirir böyle düşünüp durursun, üzülürsün. Aklına getirmemeye çalış demiyorum, öyle yaparsan iyice aklına kazınır, çünkü beyne düşünmek istenmeyen şey çekici gelir. Aklına geldiğinde umursamaz şekilde davran olsun yaşandı bitti, hayatın içinde bunlar da varmış de, nasipse ilerde daha güzellerini yaşarım de.
        bak mesela bunlaı da biliyorum ama hayat öle garip ki düsündüğüm seyleri yapamaz hale getirdi beni

Yorum

Valla kim ne derse desin hepsi boş.
          Sen bol bol acı çekiceksin.
          Sonra unutacaksın tabii.
          Hatta aklına geldikçe ne kadar çocukmuşum diyeceksin.
          Yıllar geçtikten sonra bir bakacaksın, aynı şeyleri başkasına söylüyorsun...
          Acı cekmeye değmez, zaman unutturur vs. vs.

Aşkın kendisi de, acısı da dünyanın en güzel duygusudur.
          Değer mi ?
          Bence kesinlikle değer...

Yorum

İşleniyor...
          X