Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Lustral kullananlar bakabilir mi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

lustralın zayıflama etkisi yok arkadaşlar ben rustrala başlamadan önce 60 kiloydum şimdi 97 3 senede 37 kilo aldım bu bir gerçek

Yorum

Teşekkürler psikojapon. Konunun başında bir arkadaş söylemişti ona da doktoru söylemiş, benim anladığım kadarıyla bir ilaç bir kişiyi zayıflatırken başka bir kişiye kilo aldırabiliyor.
      Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: psikojapon View Post
        lustralın zayıflama etkisi yok arkadaşlar ben rustrala başlamadan önce 60 kiloydum şimdi 97 3 senede 37 kilo aldım bu bir gerçek
        Katılıyorum..Banada kilo aldırdı..4 ayda 6 kilo,kilo aldırmasının nedeni iştah açmasıdır..

Yorum

banada kilo aldırmadı lustral kilom aynı ,cok evvel içtigim laroksın diye bir ilaç var o bana kilo aldırmıştı ve kötü bir ilaçtı , allahtan verdim aldıgım kiloları.

Yorum

special versyonunu 100mg'lık şekliyle aylarca kullanıp, bırakıp tekrar başlayabiliyorum... bırakması sorun olmuyor bende ... her aşkın bitiminde 1 kutu special lustralı düzenli olarak kullanıyorum... işe yarıyor mu? elbette
            <div align="center">her seciş&nbsp; bir vazgecistir, her vazgecis bir kaybedistir</div><br />

Yorum

Güncel.......
              Her şey güzel olacak...

Yorum

ben akşamları alıyorum belki yanlış ancak başlarda çok uykku verdiği için bu şekilde yapmak zorunda kaldım yoksa sarhoş gibi dolanıyorum. bir de yarısını içiyorum. bir tane içtiğimde midem çok fena oldu. biraz rahtlık veriyor. sakin kılıyor insanı.ama tabi herşeyi çözmüyor. kendi kendini motive etmedikçe hiçbir şey etkili olmuyor. kendi eliimizde. bende başlayalı 1 ay oldu.

Yorum

Lustral adeta tam bir uyuşturucu gibi.Hayatı çok güzel tozpembe gösteriyor,normalde üzüleceğiniz, sıkılacağınız hiçbirşeyi önemsemiyorsunuz böyle bütün gün gülümseyerek dolaşıyorsunuz Beni çok kötü etkiledi göğsümde yanma,sıkışıklık yaptı nefes alamıyordum.Gece hiç uyuyamıyordum.Sonra bıraktım.Kullandıklarım içinde en ağırı oydu.

Yorum

lustral bir tür anti depressan yan etkileride sağlamdır...
                    Her insan bir ağaca benzer.
                    Kimi meyve verir, kimi gölge, kimi koku…
                    Bütün ağaçlar meyve vermez.
                    Odun olarak yakılan ağaçlar da var.
                    Aslında, “herkes kendi hayatını yaşar bir ağaç gibi…

Yorum

valla bana öyle hayat enerjisi fln vermedi. sadece kafanın biraz daha rahat olmasını sağlıyor o yani. enerji beklememek lazım. bir de uyku düzenim yoktu onu eh işte düzenledi. 3 aydır kullanıyorum. yani herşey kendin de başlayıp kendin de bitiyor insanın.

Yorum

arkadaşlar lustral ilacı, tek bir rahatsızlığa değil, birçok rahatsızlığa kullanılabilen bir ilaçtır. ben 2 yıldır, baş dönmesi yüzünden günde 100mg, kullanıyorum. denemek için 2 gün bırakırsam 3.gün yolda yürümekte ve başımı sağa sola çevirmekte aşırı güçlük çekiyorum, yani hayatımın bir parçası oldu çıktı. doktorum ilaca devam diyor. herkeze geçmiş olsun.

Yorum

lustral bana enerji vermişti. bir sürü iş yapmak istiyordum... resim yapmaya başlamıştım düşünün artık... şimdi citol le tembel şirinden farksızım canım hiçbir şey yapmak istemiyor...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mecik
                            lustral negatif semptomlara iyi gelir mi?
                            gelebilir .

Yorum

İşleniyor...
                            X