Duyuru

Collapse
No announcement yet.

seroquel kullananlar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Re: merhabalar arkadaşlar..

Orjinal yazı sahibi: tahic17
    ben daha önce madde bagımlılıgından gösteriş olsun diye olabilir, yada gerçekten isteyip sonra zor geldigi için her neyse tedaviye başladım ama sonunu getiremedim. hatta ortasına bile gelemedim. şimdilerde ise üzerinde yükünü kaldıramıyacagım kadar bir yanlızlık var. ben duygusuzum. insanların aşk sevgi hasret , kıskançlık vb gibi şeylerini hissedemiyorum. yada öyle sanıyorum. hiç bir şeyden emin degilim. intihar grişimimden sonra doktara gittim ve bana 300 mg verdi. beter agır. uyumak dışında hiç bir şey yapamıyorum. bu hapı kullanmıyacagım kesinde, merak ettigim şey ben neyim. bana koydukları teşhis ne ????? ben neden bazı şeyleri kabullenemiyorum. yada ortada kabullenecek hiç bir şey yok mu? bunları ben mi yaratıyorum? yaratıyorsamda neden böyle bir şey yaratma istegi duyuyorum? yoksa bu soru işaretlerinin tek sebebi benim normal olmıyayışım mı ? birileri yardım etsin bu tarzda düşünceleri olan birileri lütfen cevap yazsın.

bir kere şunu kabullen, yalnız değilsin. ben yıllardır kimsenin işine yaramadığımı düşünüp ölmek istiyorum. sonucta beyninin hayatın yükünü tasımaması grip olmak gibi bir şey. sen tuhaf değilsin, beynin hormon dengelerinin düzensizliğinden seni bunları düşünmeye yitiyor. hiçbir şekilde verilen ilacları yarım bırakma. doktoruna tam teşhisini sor, bak bana şizofren dedi kadın, sensin o diyesim geldi ne alaka dedim. ama bu tür rahatsızlıkların elli tane cesidi var ayrı ayrı. teşhisini bilmek seni arastırmaya yöneltir, bu konularda yazılan makaleleri oku.

sonra bir liste yap kendine, yapmak istediğin güzel seyleri sırala, görmek istediğin yerleri, bunlar sana amaçlar verecek, amacı olmadan yasayamıyor insan. ama emin ol, gececek bu günler, tıpkı kızamık oldugunda gectiği gibi.

Yorum

İlaçlar bahane aslında sorunları kendinde çözebilirsin bilmeceleri tek tek çöz

bu arada merhaba herkese yeni üye oldum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Schizophren-G

gerçekten kendi içinizde tedavi. kendinizi ağır hasta gibi görmeyin , normal yasantılarınıza devam edin, dostlarınızla daha sık bir araya gelin, yani düşünmeye vakit bırakmayın. ilaçlar bu seviyede size sadece yardımcı, bozuk uykularınızı yanlış düşüncelerinizi azaltıyor sadece. ama işin geriye kalanı sizde bitiyor. hiçbirşey çözümsüz değil. duyduğumuz sesler beynimizin bize oyunu, çünkü çok yorgun, ben cevap verdim o seslere ama karşılık gelmedi ve kesildi. maneviyatınızı yüksek tutun. biliyorum bu çok zor genelde hepimiz tanrıyı inkar modundayız çünkü. kendinize güvenin, yasama sevincinizi arttıran seylere yönelin.

Yorum

Bir zamanlar seroquel 300 mg. kullanırdım. Kalbimde inanılmaz bir çarpıntı yapardı. Ağzım kururdu. Güzel uyku yapıyor ama kafayı da sersemletiyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: segah
            Orjinal yazı sahibi: Schizophren-G

gerçekten kendi içinizde tedavi. kendinizi ağır hasta gibi görmeyin , normal yasantılarınıza devam edin, dostlarınızla daha sık bir araya gelin, yani düşünmeye vakit bırakmayın. ilaçlar bu seviyede size sadece yardımcı, bozuk uykularınızı yanlış düşüncelerinizi azaltıyor sadece. ama işin geriye kalanı sizde bitiyor. hiçbirşey çözümsüz değil. duyduğumuz sesler beynimizin bize oyunu, çünkü çok yorgun, ben cevap verdim o seslere ama karşılık gelmedi ve kesildi. maneviyatınızı yüksek tutun. biliyorum bu çok zor genelde hepimiz tanrıyı inkar modundayız çünkü. kendinize güvenin, yasama sevincinizi arttıran seylere yönelin.

Bizim diğer insanlardan farkımızda burda

Bu yaşadığımız olaylar kafamızı ne kadar çok karıştırsada bi yandan zeka'mızı yükseltiyor

Belki gece yarısı saat 3:00’de herşey o zaman başladı bulmacalı bi oyuna hoşgeldin bu oyunda kim karlı çıkar sence bizmi benmi senmi sizmi? sonuç'a cevap verecek kişi sadece benmişim

Herşeyin kendinde bittiğini anlayınca büyük bi hayal kırıklığı oluyor sanırım ben 10 yıldır böle yaşadığım için bi çözüme ulaştım ama gerçek çözüme ulaşmak için az kaldı 'Tanrı' derken aslında bu konuyu burda açıklamak istemem

Yorum

ya bu seroquel sadece şizofreni içinmi kullanılıo?bende bugün doktordan öle bi reçete aldımda..?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: rockersoul
                ya bu seroquel sadece şizofreni içinmi kullanılıo?bende bugün doktordan öle bi reçete aldımda..?
                sadece şizofreni teşhisinde kullanılmıyor merak etme.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xXxzibit
                  arkadslar bende 1,5 2 yıl falan evel serequal kullandım. çok aşırı uyku ve bende ilginç bi etkisi oldu aşırı derecesinde şekerli seyler yedirtti 20 kg aldım.. baslarda ilacı burakmaya çalıştım içmediğim zamanlar aşırı bulantı yaptı burakamadım. yaklasık 6,7 ay sonra ilaç etki etmemeye basladı. bu ilaç sadece senı ruya alemınde yasatıyor etkisi bittigi an hersey bıtıyor ilacı içerken umarsamaz duyaarsız bır sey takmayan bır ınsanken ılaç bittikten sonra hersey eskı halıne donuyor aynı çemberın etrafında donmek gıbı ne ileri ne gerı arkadaslar bence insan problemlerını kendıyle savasarak yenmelı ilaçların aldatmaca olduguna inanıyorum.bunun yanında bırçok ilaçta kullanmaktaydım. birgün bütün ilaçlarımı attım!!! o son oldu. ilaçları kullanırken sosyal hayattan daha çok koptum bir çok arkadasımı kaybettım dıslandım. savdırganlıgı olmadıgı surece aklı normal çalısan arkadaslarm ilaç kullanmasınlar. çok zor geçiyor suan hayat benım için ama ilaç kullanmanında çözüm olmayacagını bılıyorum..
                  kesinlikle katılıyorum +11111

Yorum

Ben başta 25 MG ile başladım aşırı derecede cinsel istek yaptı 100 Mg a çıktı suanda 100 Mg kullanıyorum ama uyku düzenim hala düzelmedi ilacı attıktan 2 saat sonra anca uykum gelmeye başlıyor eh bir 15-20 dakika da yatakta oyalanıyorum uyuyabilmek için
                    Yan etki olarak sadece agız kuruluğu yaptı bende
                    Delilik kimliği ardına saklanmış bir bilgeyim ben!!!

Yorum

ben 300 mg la başladım bi dönem 600 mg aldım hala kullanıyorum farklı dozlarda.. kilo falan almadım hatta risperdalla aldığım kiloları verdim.. ben sadece uyumak için alıyorum bana başka bi etki yapmadı.. ha sabah yataktan çıkmakta zorlanıyorum bir tek.. uyumak istemiyorsam almıyorum.. :twisted: ve uyumuyorum .. :twisted:

Yorum

3 gun once doktora gttım..seroquel 5 mg vermıstı doktor bana,1 kez kullandım aksam 8 de.. ve ılk 20 dakıka çok hıssedılır bı sekılde benı etkıledıgnı gordum..ama benım dusuncem ben bu ılacı kullanacak kadar kotu durumda degılım, evet sorunlarım var bunları bılıyorum 1.5 sene esrar kullandım, ve gecen sene yıne tedavı gordum 4 ay lustral ve 2 hafta unisom uyku hapı kullandım.. rahatlamıstım, her sey yolunda gıdıyordu fakat tam anlamıyla üstümden atamadım; geceleri uyurken hala perdeyı bıraz acık bırakıyorum ışık odama gelsın, çok karanlık olmasın dıye,zaman zaman ne konusacagımı unutuyorum, yenı bı yere gıdınce o yerde uyuyamıyorum , uyumam sabahın 6 sına 7 sıne denk gelıyo, korku gelıyor bırden.. ve 3 gun once doktorum bana seroquel ılacının yanında citoles, diderol,tranxilene haplarını verdı.. bunları kullanıyorum ve uyku sorunu yasamıyorum eskısı kadar, benı rahatlattı.. bnm sızlerden ıstedıgım seroguelı kullanmalımıyım yoksa? kendı hısettıgım sekılde sadece dıger ılacları kullanmaya devam etem daha mı dogru olur?

Yorum

buna bizler değil dr.un karar verebilir ona sor..

Yorum

..

selam herkese ben yeni üyeyim
                            yıllardır doktora gitmeye cekınıyordum ama gidip derdimi anlatınca bu ilaçtan werdi
                            benımde uykuda ve sinirde problemım war umarım gecırır
                            yan etkılerınden bıras daha bashsedersenız sewınırım

Yorum

bu arada 100 mglık kullanmaya basladım :P

Yorum

..

yan etkisi yok. en azından en görmedimn.

Yorum

İşleniyor...
                                X