Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Paxil 20mg

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Paxil 20mg

Depresyondan dolayı 3 ilaç değiştirdim..esramla başladık,sonra cymbalta ve şimdi de paxil..her gece 1 tane 20mg alıyorum,paxil etkili bi ilaç mıdır?Daha önce kullanmış olanlar yorumlarınızı bekliyorum..Doktorum bunun iyi geleceğini söylemesine rağmen tereddütlerim var hala.Gerçi ilk zamanlara göre daha iyiyim ama..Herkese geçmiş olsunn...

depresyona şiddetli tavsiyem efexor xr benim ben onla yendim ama ağır ilactır 6 ay kullansan yenersin düzenli...

Yorum

paxil mükemmel bir ilaçtırr etkisini bizzat yaşadımm hiç şüphen olmasınn

Yorum

iyi ilaçtır ben faydasını gördüm.tabi kullanmadan bilemezsin bana iyi gelen sana iyi gelmeyebilir. geçmiş olsun.

Yorum

ne kadar sürede etkisini gösterir?ilk zamanlara göre daha iyiyim ama yine de eskisi kadar zevk almıyorum,pek fazla konuşmak istemiyorum.asıl sorunum bubu da depresyona bağlı dimi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: simaoo View Post
            depresyona şiddetli tavsiyem efexor xr benim ben onla yendim ama ağır ilactır 6 ay kullansan yenersin düzenli...
            umarım paxil de işe yarar..daha 10 gün falan oldu kullanalı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DR.MG View Post
              umarım paxil de işe yarar..daha 10 gün falan oldu kullanalı
              bana geö etki etmişti mesela 1 aydan sonra mutluluğu yaladım 2. ayda maksimum duzeydeydıı sonraları normal hal almaya başlamıştı sabır yani birass ama şimdi paxilsiz mutluyum o da ayrı bir konu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: badakist View Post
                bana geö etki etmişti mesela 1 aydan sonra mutluluğu yaladım 2. ayda maksimum duzeydeydıı sonraları normal hal almaya başlamıştı sabır yani birass ama şimdi paxilsiz mutluyum o da ayrı bir konu
                ne güzel..ama mutluluk dediğin nasıl bir şey?yani nasıl anlıcam işe yaradığını,hissettiklerin neler oluyor?

Yorum

fikri olan yok mu başka??

Yorum

benim de tavsiyem efexor

Yorum

efexor kullandın mı?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DR.MG View Post
                        ne güzel..ama mutluluk dediğin nasıl bir şey?yani nasıl anlıcam işe yaradığını,hissettiklerin neler oluyor?
                        durduk yere gulmeye başlıyordun herkesle konuşmak istiyorsunn amann tınn diyorsunn ilça kullanırken pek anlamazsınn belki çok mutlu oldunu ama bi bırakk o zaman daha ıyı anlarsınn eski halın ne ilçalı halım neymiş dersin

Yorum

Paxil i bende kullanıyorum fakat fayda göremedim,doktor dan efexor yazmasını istedim yazmadı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: guti87 View Post
                            Paxil i bende kullanıyorum fakat fayda göremedim,doktor dan efexor yazmasını istedim yazmadı.
                            ne zamandan beri kullanıyorsun?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mutluhayat View Post
                              ne zamandan beri kullanıyorsun?
                              ne kadar sürede etki gösteriyor?benim 18 gün falan oldu işe yaradığını hissettim ama ara ara tekrar basıyor buhranlarne zaman geçecek bunlar ya..

Yorum

İşleniyor...
                              X