Duyuru

Collapse
No announcement yet.

efexor 150 mg

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• efexor 150 mg

arkadaşlar risperdal 4mg ve prozac kullanıyordum bugün gittiğim doktor yanlış teşhis koyulmuş dedi ve efexor150 mg yazdı ilaç etkili mi nasıl faydasını görebilir miyim kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi acaba ?

hiç mi faydasını görmedin korkularadan arınmak derken neyi kastediyorsun??

Yorum

4 aydır kullanıyorum ve gayette memnunum.....ilk hafta alışma haftası biraz zordu ama ondan sonra kendini daha ii hissedeceksindir...tabi kişiden kişiye değişiyordur umarım sende memnun kalırsın...

Yorum

inşallah ya artık ilaçlardan umudumu kestiğim bir anda tanıştım bu ilaçla inşallah biraz iyi hissedebilirim

Yorum

başka kullanan yok mu arkadaşlar ve teşhisleriniz neydi?

Yorum

teşhisin neydi ?

Yorum

bana psikotik özellikli depresyon teşhisi konmuştu bugün gittiğim doktor sadece ansiyete bozukluğu yada okb olduğunu söyledi bakalım hangi doktor bilecek durumundayım yani en son risperdal ve psozac kullanıyordum şimdi sadece efexor verdi bakalım işe yarayacak mı..

Yorum

hmm bende de sosyal fobi var umarım geçer bu ilaçla..

Yorum

başka kullanan yok mu arkadaşlar?

Yorum

mucize beklemiyorum ama şu anki halimden biraz iyi olsam yeter..

Yorum

iyi şudur bana göre insanlarla rahat iletişime girebilmek ve şüphelenmeden bir an olsun konuşabilmek..

Yorum

selam arkadaşlar bende 1 senedir panik atak tedavisi görüyorum.önce prozacla başladım.belirli bir süreden sonra doktorum ilacı yetersiz gördü ve efexor 75 mg yazdı.bi ara iyi oldum derken ataklar tekrar başladı.geçen hafta doktorum ilacın dozunu yükseltti.şuan da efexor 150 mg içiyorum.daha pek bi değişiklik göremedim ama inşallah iyi gelir diyorum.sizden bu ilaçlarla ilgili yorumlar bekliyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yaman_07 View Post
                          selam arkadaşlar bende 1 senedir panik atak tedavisi görüyorum.önce prozacla başladım.belirli bir süreden sonra doktorum ilacı yetersiz gördü ve efexor 75 mg yazdı.bi ara iyi oldum derken ataklar tekrar başladı.geçen hafta doktorum ilacın dozunu yükseltti.şuan da efexor 150 mg içiyorum.daha pek bi değişiklik göremedim ama inşallah iyi gelir diyorum.sizden bu ilaçlarla ilgili yorumlar bekliyorum.
                          doktor bana da efexor verdi ama eczacım muadili olan venegisten verdi.. şuana kadar pek bi etkisini göremedim ama lustralden daha etkili bi laç olduğu kesin (benim bünyemde)
                          "sen hiçbir işe yaramaz değilsin. Seni senden çalan toplumdur."
                          Tezer

http://www.sinirda-hareket-var.blogspot.com/

Yorum

efexsor hayatımı mahveden ilaç........
                            aşırı derece uyku yapar iştah açar kilo aldırır terlem yapar v.s v.s...... daha büssürü şey şu sıra bırakmaya uğraşıyorum allah kurtarsın ......
                            Tek rakibim AMD", "Rahmetli de X386'ydı", "Bir sana hasretim bir de 3Ghz CPU hızına", "Windows'un ustasıyım Linux un hastasıyım.

Yorum

1 aya yakın oldu ben efexoru bırakalı.Bir anda kestim attım bir daha da kullanmadım.Doktorum bir anda kesilmesi tehlikeli olur.Psikolojik çöküş yaşarsın dedi ama hiçbir sorunum yok gayette iyi durumdayım.Bir daha da kullanmam böyle bir ilacı.

Yorum

İşleniyor...
                              X