Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anafranil ne zaman etki göstereceksiiinnn? :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Anafranil ne zaman etki göstereceksiiinnn? :(

Anafranil kullananlar bu ilaç ne zaman etki edecek, 5 aydr kullanıyorum hiç bir etkisi yok,2 aydr da faverin kullanıyorum ama hiç bir iyileşme yok,çıldırmak üzereyim

sorun neydi
    wellcome to the desert of the real.

Yorum

okb,herşeyi kafaya takma ve depresyon

Yorum

doz ne kadar? doz artırımı gerekebilir.
        anafranil ve faverin OKB için en etkili ilaçlar. ikisi birden olunca daha fazla etki beklenir.

Yorum

anafranil günde 150 mg (2x75mg) , faverin günde 200 mg (2x100)
          doktorum da bunların en iyi ilaçlar olduğunu söylüyor ama hala tık yok :S

Yorum

valla 5 ay etki göstermek için bence yeterli bir zaman.hiç cevap alamadığını git söyle doktora.benim takip ettiğim araştımalarda 12 hafta sonunda hiçbir terapötik cevap vermeyen hastayı o ilaç kullanımından alıyorlardı.doktora git söyle doktorum 5 ay oldu bir harakiri yok ne iş de.

Yorum

6 ay içinde farkı hiss etmenız lazım. etmezseniz ılacınızı deyışdırer herhalde doktor.

Bende OKB İÇİN lüstralla anafranıl kullandım. lüstraldan çok memnun kaldım
              Anafranılın yan etkılerı cok ağı oldu bende . malesef doktoruma bıle danışamadan bıraktım.
              Vefa, vefa…Ey vefalıların en vefalısı!
              Vefayı veren Sen’sin.Vefalı da Sen…
              Ya bizde vefa…

Ne gelen vardı, ne giden. Rıhtımlar tenhaydı. Hiç mi kalmadık anlaşılamamanın yalnızlığında? Ah, sabırla bekleyebilseydik gönül! Her zaman hazır bulacaktık kıyıdaki yelkenliyi. Görememişsek körlüğümüzdendir...

Yorum

bide sende kaygı bozukluğu var değilmi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: elifnurr View Post
                  6 ay içinde farkı hiss etmenız lazım. etmezseniz ılacınızı deyışdırer herhalde doktor.

Anafranılın yan etkılerı cok ağı oldu bende . malesef doktoruma bıle danışamadan bıraktım.
                  lüstral değil hanımefendi lustral u ile ü ile değil.noktasız

Yorum

söyle bakayım neymiş?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: KASIRGA View Post
                      bide sende kaygı bozukluğu var değilmi
                      evet endişe bozukluğu da var

Yorum

Orjinal yazı sahibi: elifnurr View Post

Hiç bi fark hissetmiyorum ne yazık ki...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: KASIRGA View Post
                          valla 5 ay etki göstermek için bence yeterli bir zaman.hiç cevap alamadığını git söyle doktora.benim takip ettiğim araştımalarda 12 hafta sonunda hiçbir terapötik cevap vermeyen hastayı o ilaç kullanımından alıyorlardı.doktora git söyle doktorum 5 ay oldu bir harakiri yok ne iş de.

Doktoruma söyledim, kadın da napcağını şaşırdı, okb için en etkili ilaçları kullanyosun dedi,biraz doz yükseltti...

Yorum

hiç kendini değerlendirdinmi depresif belirtileri gösteriyorsun anksiyete belirtilerinide.hangisi daha ağır basıyor.hangisi hangisini getirdi anksiyete depresyonumu dereson anksiyeteyimi.gel senin küçüklüğüne bir inelim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mutluhayat View Post
                              anafranil günde 150 mg (2x75mg) , faverin günde 200 mg (2x100)
                              doktorum da bunların en iyi ilaçlar olduğunu söylüyor ama hala tık yok :S
                              Daha iki gün önce doktoruma gittim "ilaca biraz daha devam edelim anafranil bu konuda en etkili ilaç" dedi. Dalgınlıktan dolayı 7 aydır anafranil kullanıyorum, ilaca 25 mg ile başlamıştım şu an 225mg kullanıyorum. Bir iki gün önce netten 300mg kullananlara rastladım. Yani sana anafranilin dozu az geliyor olabilir doktoruna söylersen ilaç düzenlemesi yapacaktır. Anafranilin depresyona iyi geleceğini pek sanmıyorum sadece depresyon ilaçlarına yardımcı olarak kullanılabilir. Ama okbde benim de bildiğim kadarıyla en etkili ilaç. Sana anafranili yazan doktora düzenli olarak muayene oluyorsundur herhalde?
                              Her şey güzel olacak...

Yorum

İşleniyor...
                              X