Duyuru

Collapse
No announcement yet.

prozac ve rexapin kullanan varsa lütfen söylesin

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• prozac ve rexapin kullanan varsa lütfen söylesin

prozac ve rexapinin faydasını gördünüzmü
    imkansız diye birşey yoktur

ben kullanmadım ama araşturmaları yeni tedavi stratejilerini takip ediyorum.bu anlamda bazı bildiklerim var...prozac ve rexapin'in kombine kullanıldıklarında birçrk durumda çok etkili olduğu ortaya çıktı...hekimlerin bu iki ilcın aralarında farmakodinamik sinerji olarak yorumladıkları büyyük bir etkinlik gösterdiği şeklinde önemli bulgular var...olacak İnşallah

Yorum

başka kullanan yokmu :cry:

Yorum

????

Yorum

ben 6 yıldır rexapin kullanıyorm...başlarken prozac da kullanmıştım.
          rexapin in faydasını gördüm tabiki

Yorum

slm,arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.bi sorum olacak :roll: bilgisi olan varsa bana yardımcı olursa cok sevinirim.2_3senedir belli aralıklarla,zanax kullanıyorum.onun hariçinde hiç bi ilaç beni rahatlatmıyo,uykumu getiriyo ve daha sinirli huzursuz yapıyo.sorum şu;zanax benzeri başka bi ilaç varmı yokmu?zanax yeşil recete almak zor oluyo keşke hiç bi zaman ilaç kullanmamış olsaydım :cry:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: barbunya
              slm,arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.bi sorum olacak :roll: bilgisi olan varsa bana yardımcı olursa cok sevinirim.2_3senedir belli aralıklarla,zanax kullanıyorum.onun hariçinde hiç bi ilaç beni rahatlatmıyo,uykumu getiriyo ve daha sinirli huzursuz yapıyo.sorum şu;zanax benzeri başka bi ilaç varmı yokmu?zanax yeşil recete almak zor oluyo keşke hiç bi zaman ilaç kullanmamış olsaydım :cry:
              onu bence soktorunla görüşmelisin..veya başka bi doktora danışmalısın.
              bana iyi gelen ilaç sana iyi gelicek diye bişey yok...bende 7 senedir (her sene 1 ay) zanax kullanıyorm

Yorum

prozac kullandım uzun bir süre benim fikrim bende hiçbi işe yaramadı kişiden kişiye değişir ama mutlaka etkisi olmuştur farkında olmadığım ve malesef şu ana kadar kullandığım ve kullanmakta olduğum bütün ilaçlar beyin hasarına neden oldu unutkan oldum herşeyi unutuyorum ilaç kullanmaktan nefret ediyorum mecbur değilseniz ne güzel
                coMe As yoU aRE...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tuoneLa
                  prozac kullandım uzun bir süre benim fikrim bende hiçbi işe yaramadı kişiden kişiye değişir ama mutlaka etkisi olmuştur farkında olmadığım ve malesef şu ana kadar kullandığım ve kullanmakta olduğum bütün ilaçlar beyin hasarına neden oldu unutkan oldum herşeyi unutuyorum ilaç kullanmaktan nefret ediyorum mecbur değilseniz ne güzel
                  merhaba sorabilirmiyim acaba nekadar süre kullandınız ayrıca günde kaç adet alıyoduz bide rahatsızlığınız neydi teşekkürler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: edgy
                    merhaba sizede sorayım dedim prozac nekadar kullandınız faydası oldumu birde rahatsızlığınız nedir rexapini neden bukadar uzun süre kullandınız.teşekkürler

Yorum

ben yaklaşık bir yıldır rexapin kullanıyorum iştahı ve uykuyu düzenlemede çok faydasını gördüm
                      <div><strong>Bir g&uuml;n d&uuml;nyaya ait b&uuml;y&uuml;k bir derdin olursa</strong><br /><strong>rabbine d&ouml;n&uuml;p, &laquo; benim b&uuml;y&uuml;k derdim var ! &laquo; deme</s

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ahsenn
                        Orjinal yazı sahibi: edgy
                        merhaba sizede sorayım dedim prozac nekadar kullandınız faydası oldumu birde rahatsızlığınız nedir rexapini neden bukadar uzun süre kullandınız.teşekkürler
                        prozac 2 yıl kullandım daha sonra bana fayda etmeyince daha güçlü bi antidepresan kullanmaya başladım.Prozac Amerika ve Avrrupa da çok yaygın bir ilaç, birçok insan da kullanmakta (doktora danışmadan).Güçlü bi etkisi yok zaten yan etkiside yoktu yanlş hatırlamıyosam
                        Ben obsesifim,rexapin e başladığımda günde 20 mg alyordum şimdi 2,5 a kadar düştü ama tamamen bırakamadım henüz...sanırımda bırakamicam

Yorum

rexapin

ben olanzapin etken maddesi olan zyprexa yı 6 yıl kullandım son 4 aydır rexapin kullnaıoyrum acaba hayatım boyunca kullanıcak mıyım merak edıyorum dunyada bunun orneklerı varmı bende bipolar durum bozuklugu gıbı cesıtlı tanılar konuldu..

Yorum

ilaçlar tedavi sürecine yardım eder. mucize bekleyip, sonra bu bir işe yaramıyor diye yarıda bırakmamak lazım. benim yaptığım gibi=) bir hafta sonra tekrar başlayacak ve bir yıl iki yıl neyse zamanı kullanacağım. tavsiyem sizde öyle yapın. o şurubun iğrenç tadına rağmen bunu başarabiliriz.

Yorum

bende rexapin kullanıorum bir aydır sanki biraz faydasını gördüm gibi daha öncede iki hafta felan kullanmıştım etki etmedi dierekten bırakmıştım ama bırakınca beter oldum tekrar başladım şu an 5 mg içiorum anksiyete bozukluğu hastasıyım arkadaşlar bu rexapinin endike dozu kaç mg vede ne kadar sürede etki eder antipsikotiklerde antidepresanlar gibi uzun vadedemi etkileri başlıyor bir bilen varsa söylesin lütfen ilaç manyağı oldum dolabım eczane gibi oldu bıktım ilaç kullanmaktan ama ne çare yaa off ne zaman geççek bunlarrr rexapin bide feci iştah açıyo doymak bilmiorum ya ama bu ara kendimi frenledim biraz

Yorum

İşleniyor...
                              X