Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sevgilime küçükken tecavüz edilmiş. Ne yapmalıyım ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sevgilime küçükken tecavüz edilmiş. Ne yapmalıyım ?

Biz sevgilimle 2 senedir beraberiz ben onu çok seviyorum oda beni. gelecekte evlenme planları yapıyoruz. ama seni kandıramam söylemek zorundayım dedi. 5 yaşındayken 2 tane şerefsiz tarafından tecavüze uğramış. annesi babası kimse bilmiyor utancından kimseye söyleyememiş. Çok büyük bi ruhsal sıkıntı içerisinde. ben böyleyim beni istemessen anlarım ayrılmak istersen anlarım dedi. ama ben bunu yapamazdım ona zaten hayat vurmuş bi tanede ben tokat atamam. o benim bitanecik sevgilim. onla nolursa olsun evlenicem ama anneleriyle konusmayı reddediyor yada psikoloji destek almak istemiyor. bu olayı içine gömmeye çalışıyor ben annenlerle konusalım diyorum ama o istemiyor ne yapıcam yardımcı olun yalvarırım

konuyla ilgili terapi almasını sağlayın....

Yorum

ne rahat bebe la.. Bu konuyu gıt özel kısılerle paylas sen zaten gerekenı yapmısın yanında durarak daha bırsey yapmama gerek kımse bılmıyor dıyorsun butun forum bılıyor artık.. tut kolundan getır erkek adamsın hıssettır ona erkeklıgını yok ögle atayı tınamamak kardes korkmasına gerek yok arkasında sen varsın ben yanındayım de yok dıyorsa ozaman sıkıntı sende... sen yazmısın bende yorum yaptım yanlıs anlasılırsa af ola rahat ol allah yardıncın olsun...

Yorum

çok zor bir durum Allah yardımcısı olsun çok zor bir durum bencede bir uzmandan yardım alması çok iyi olur. ikiniziçin...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sosyalfobik24
          yönlendirmek gibi olmasın,,,

2009 da bir kız arkadaşım olmuştu. baya cidileşmiştik, bana bir itirafta bulunmak istediğini söyledi

- yaklaşık 1 yıl önce eski sevgilim beni sarhoş edip tecavüz etti dedi, hiçbirşeyin farkında dğeilim sabahleyin durumu öğrendim dedi. ben kısa şok geçirdim,

kız masum, eski erkek arkadaşına nasıl kızıp küfürler svurmuştum...

biraz araştırdım, çok sonra öğrendimki, ortada tecavüz diye birşey yok, oğlan fizanda askerlik yaparken, benimki otobüse atlıyor, yanına gidiyor, 1 gece onunla kalıyor, gece takılıyorlar ve olan oluyor...

bana anlatışı nasıl, gerçek nasıl )
          Bir elma çürük çıktı diye sepetteki tüm elmalar çürükmü?
          Fırtınalara, ayazlara alışkınız biz.
          Yeter ki, sırtımızdan vurmasın dost bildiğimiz..

Yorum

tabiki değil, başını oku yönlendirmek olmasın dedim,, benim başımdan geçen bu ,,, anladııın,
            Anlamadım ya .

Yorum

ailesine anlatması o kadar kolay değil ddiğiniz gibi .. ya ailesi sorunluysa??? erkke aradaşına bile mecbur anlatmıştır.....

sana bir problem yoksa psikojik destek kesinlikle almlı

Yorum

=) Anladdın deyince anlamadım diyesim geliyor hala. Çok zıt bi söyleyis gibi geliyor bana. Herneyse tmm anladm.

Yorum

heee tamamdır, anlaşılmamak çok kötü bir durum...
                  tmm ben anladm.

Yorum

Kaç yaşındasınız? Böyle birşeye inandığınıza göre ya çok safsınız yada aptala yatıyorsunuz. beş yaşındaki bir çocuk tecavüze uğrayacak ve bunu özelliklede anne bilmeyecek, pardon ama beş yaşındaki çocuktan bahsediyorsunuz. normal insan bile bunu kaldıramazken beş yaşındaki çocuğun gerek vücudunda gerekse ruhi belirtilerinde hiçmi bir değişim görmedi annesi? çok mantıksız uydurulmuş bir yalan belliki hanfendinin hayatında daha önce bir cinsel birliktelik olmuş bunuda diyemediği için bu yalanla kıvırmış. siz gibiler oldukça bu dünyada böyle bayanlarda daha çok dalgasını bulur.
                    Denizdeki damlaları sayın desem sayar mısınız? Canlar damladır, sonunda aynı denize damlayacağız.

Yorum

yönlendirmek gibi olmasın,,,

2009 da bir kız arkadaşım olmuştu. baya cidileşmiştik, bana bir itirafta bulunmak istediğini söyledi

- yaklaşık 1 yıl önce eski sevgilim beni sarhoş edip tecavüz etti dedi, hiçbirşeyin farkında dğeilim sabahleyin durumu öğrendim dedi. ben kısa şok geçirdim,

kız masum, eski erkek arkadaşına nasıl kızıp küfürler svurmuştum...

biraz araştırdım, çok sonra öğrendimki, ortada tecavüz diye birşey yok, oğlan fizanda askerlik yaparken, benimki otobüse atlıyor, yanına gidiyor, 1 gece onunla kalıyor, gece takılıyorlar ve olan oluyor...

bana anlatışı nasıl, gerçek nasıl )

vay anasını be film gibi olay anasını satım harbiden bu zamanda bu kızlardan korkulur arkadaş insan bu zamanda evlenmeye korkar valla ..

Yorum

arkadaşlara kısmne katılıyorum bnmde aklıma geldi 5 yaşındaki çocuk tecavüze uğrar ailesinin haberi olmaz çok mantıklı gelmedi.. yinede doğruda olabilir tabi.. güven meselesi birazda...
                        3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Milaa View Post
                          Kaç yaşındasınız? Böyle birşeye inandığınıza göre ya çok safsınız yada aptala yatıyorsunuz. beş yaşındaki bir çocuk tecavüze uğrayacak ve bunu özelliklede anne bilmeyecek, pardon ama beş yaşındaki çocuktan bahsediyorsunuz. normal insan bile bunu kaldıramazken beş yaşındaki çocuğun gerek vücudunda gerekse ruhi belirtilerinde hiçmi bir değişim görmedi annesi? çok mantıksız uydurulmuş bir yalan belliki hanfendinin hayatında daha önce bir cinsel birliktelik olmuş bunuda diyemediği için bu yalanla kıvırmış. siz gibiler oldukça bu dünyada böyle bayanlarda daha çok dalgasını bulur.
                          bu cok agir olmus. benim de hic aklima gelmezdi, uzulur care arardim. belki de arkadasin sevgilisi de hakli.

bence annesiyle yuzlestir kizi. annesinin tepkisinden belli olur.

Yorum

forumdan yazılara bakip ön yargılı olmayin.bir uzman la görüşün. AILESINE DE SÖYLEMEYIN.

Yorum

Merhaba arkadaşım. Senin adına çokk üzüldüm öncelikle. Gerçekten saf ve iyi niyetli birine benziyorsun. Öncelikle kızın günahını alıp seni de yanlış yönlendirmek istemem;ama madem yardım istedin düşüncemi yazıcam ben de diğer arkadaşlar gibi. 5 yaşındaki bir çocuk tecavüzün bile ne demek olduğunu bilmez bence ya. Böyle bir şey 5 yaşındaki bir çocuğa yapıldığı zaman çok afedersin ama kanama dfenen bir şey var annesi bunu hiç mi farketmedi ya da kocaman insanların bile birliktelik ardından vücudunda değişimler oluyormuş,okumadın mı hiç? Bunu ailesi mutlaka farkederdi. Sevgili omen bu konuda haklı bence. Bir tokat bile atılsa o yaştaki çocuğa ilk annesine koşar. Böyle bir şey yıllarca saklanamaz. Bence psikoloğa götür o çözer işi. Yalnız seni kandırmasına izin verme. Bu arada lisede senin gibi iyi niyetli bir arkadaşım vardı çok samimiydik onunla. Kız arkadaşı tecavüz etti eski sevgilim diye ağlayarak anlatmış ve sonradan işin gerçek yüzü ortaya çıkmış. Meğer olay bile isteye olmuş. 5 yaşındayken senin sevgilin istemiştir demiyorum yanlış anlama ama belki eski sevgilisiyle birlikte olmuştur,ona güvenmiştir. Ama sana söyleyememiştir. Dikkatli olmanda yarar var.
                              Sevgileri yarınlara bıraktınız;çekingen,tutuk,saygılı...

Yorum

İşleniyor...
                              X