Duyuru

Collapse
No announcement yet.

intihar etmek neden günah oluyor ya, dayanamıyorum..

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

İntihar etmek çözüm değildir... Hiçbir problemi çözmez...

İntihar etmeyi böyle bir forumda gündemde tutanların niyetlerini anlamak çok zor...

Niye öyle bir şeye ihtiyaç duyuluyor ki?

Ben bu konunun kapatılmasından yanayım, çünkü bazı kişilerin yanlış tetikleme yapmasından ve bazılarının da bunun etkisinde kalmasından korkuyor ve endişeleniyorum...

Herkese sağlıklı iyi günler dilerim...

Yorum

mrb norodol zaten tıtreme yapıyor...bu ılacı bıraktıktan sonrada bı sure devam edıyor...ben solıan dıye bı ılaç bılıyorum...solıan..bence kesınlıkle doktoruna gıt ve konuş ell tıtremesı ve buna benzer bır cok hastalıga iyi gelıyo...duzenlı kullanınca kesın etkısı oluyo....umudun hiç bıtmesın...dualarımız senınle....ne olursa olsun en ıyı doktoru bulmalısın..hoşcakal
      gülsene

Yorum

valla bende intahar etmek istiyorum hem bide çocuklarımı ve torunumuda beraber

götürmek istiyorum bin bi arabaya hop uçuruma

ya da uyku ilacı ver hesine sonra aç gazı uyu

ne güzel teselli ettim ama

Yorum

hakim olursan kimse meslegini yapmana mani olamaz. Hakim olarak bir agırlıgın olur. Maaslar sonucda devletten gelecek.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Robin
            arkadaşlar konu 2009 un konusu neden tekrar gündeme getiriliyor konu kıtlığımı var memlekette
            birde konu kapatma alanında uzman olup alakasız her konuya laf yetiştiren mod bayanlar burayı görmüyomu
            Eleştiride ustasınız maşallah

Konuyu kapatmak gerektiğini düşündüğünüz başlıkları görmemiş olabileceğimizi düşünerek bize bildirebilirsiniz ama yok buraya yazmak daha hoşunuza gidiyor değil mi?

:RpS_angry:
            Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

İşleniyor...
            X