Duyuru

Collapse
No announcement yet.

HATunların ErkekLerde aRadığı ÖzellikLer??

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• milyarlar bölü birey baz alınan bir kavram olduğundan görecelinin de ötesinde bir soru olduğunu düşünüyorum...ama en ortak ve belirgin özellik sadakkattir bence..diğerlerine sevgi ya da aşk boyutlarında katlanılır ya da tercih sebebi olur o ana göre..ben deyiminizle "hatun" olsaydım,sadece sadakate önem verirdim..gerisi dünyevi..tabiki sevgi yok mu derseniz sadakat baya bişeyi kapsıyor...sevgiler...

Yorum

• çok güzel etüd yapmışsın mrobsesif haklısın [/img][/list][/list][/code]
      <div align="center">Hayatta muvaffak olmak icin uc sey lazımdırikkat, intizam, calısma.MEVLANA</div>

Yorum

• Teşekkur ederim diojen.Bu konuda çok doluyum fakat yanlıs anlasılmasın ben sadece genelleme yaptım dolayısıyla ne tüm kadınlar nede erkeklerın hepsi kötü.Nasıl iyi kalbli erkekler varsa (bızım gıbı )bizden cok daha iyi kalbe sahıp kadınların olduguna ben yurekten inanıyorum .Tek sorun henuz karşılaşmamış olmamızdır.

Yorum

• Öyleysi varsa.... böylesi de var buyrun bu taraf.....

En azından ailesini başkalarına muhtaç etmeyecek bi düzeyde olmalı. Lüks değil ama asgari oranda ihtiyaclar karşılanmalı.

"evladım kız çok güzel değil ama güzel huylu kaçırmayalım ne dersin" diyen anneciğine ne der sizce? Buyrun bi de burdan bakalım olaya

Yorum

• Gene yazmıyayım dedim ama tutamadım kendımı.

Esas sorunumuz tercıh edılmekte sanırım.Yanı kadınların hangı tur erkeklerı tercıh ettığı.Bana kalırsa kadınlar 25-27 yaşlarına kadar dilediği tipte ınsanla cıkıp eğlenıyorlar.Gencim ,güzelim günümü gün edeyim mantığı sanırım bu.Fakat belli bir yaştan sonra evlilik çağlarına geldıklerınde tercıh ettıklerı tıpler daha çok, düzgün ailesi olan, efendi görunumlu ,iyi bir işte çalısan(dolayısıyla ıyı para kazanan),sadık kalabılme potansıyelı olan kişiler oluyoyor coğu kez.

Fakat ortada şöyle bir durum var.Efendi karakterli adamımız afedersenız salak değilse, geçmişinde böyle ilikşkiler yaşamış kadını zaten tercıh etmez.Ayrıca iş para konusuna gelince erkek zengınse eğer, evleneceği yada tercıh edeceği kızda zengin olur buyuk bır ıhtımalle.Yani artık bana kalırsa eskıde kaldı dıyebılız.Erkeklerde(Kastettıgım kültürlü,aklı basında ve ıyı bır aılesı olan erkekler) artık enayı değiller.Hayat artık kadını erkeği farketmıyor hepımız ıçın zor.Bu nedenle, güzel olabılırsınız yada çok alımlı ama kendınızı ''eğıtımınızle'' yada ''paranızla'' karşı tarafa ispatlayamadıktan sonra zengın ama efendı erkek ne yapsın sizi.Sizi alsa alsa sonradan görme bir tıp alır.Sizin için sorun olmazsa bır problrm yok.Mutlu mesut yaşayınız.

Demek istedeğim sevgılı bayanlar güzelliğiniz herseyın kapasını açmaz.
            Öyle zengın koca bulayım devri artık bitmek üzere.Zengın zengını alır.Paranız yoksa çalısmaya devam.Kendınızı eğitımınızle ispatlayın o zaman elde edemeyecegınız zengın ama efendı erkek kalmaz.

Yorum

• hayır musyafa öyle değil sadece sen yanlış insanlara yani kızlara rastlamışsın o kadar her kız paraya bakmaz bunu unutma

Yorum

• mustafa ne yazıkki yanılıyosun erkek lerd aranan özellik önce apra değil galiba sen yanlış kız arkadaşlıklara rast gelmişsin bütün kız ları böyle değerlendirme hata olur

Yorum

• değer yargıları olan,kişilik sahibi erkeğin zaten harşeyi vardır görmeyi bilene.. :roll: onun yakışıklılığı,kariyeri,parası mutlu olmaya yetmez..

Yorum

• kadınlar bir erkekte yakışıklılık,kültür,karizmaya önem verirler.
                    çok şeymi istiyorlar,çok karizmayımdır kültürlüde sayılırım bu yetmez mi ?

Yorum

• Duygu ve mantık pencerelerimizin benzer olması, paylaşımlarımızdan zevk alabilmem, kendini yetiştirmiş ve saygın olması, bunu destekleyecek bir kariyerinin olması benim için önemli.

Yorum

• erkete olmaz olmaz

sırtını dönebileceği ve duygularını yaşatıp yaşayabileceği biri

Yorum

• Adam gibi adam olmalı öncelikle...
                          Verdiği sözden dönmemeli....Sevdiğine sahip çıkabilmeli...

Yani öyle parasına,puluna,malına,mülküne güvenmeyecek...Adam gibi tek başına ayakta durabilmeyi bilebilmeli....ama başını da benim omzuma dayabilecek merhamette olabilmeli...
                          Bundanda hiç çekinmemeli..utanmamalı...Adamlığını sertliğine sığdırmamalı....

Ve çok sevmeli...Hemde çok....
                          Sevdiği aklına geldiğinde yüreğinin teli sızlamalı...Hüzünlenmeli bakışları....
                          Öyle yürekten sevmeli ki....Tüm hücrelerimde hissedebilmeliyim...

Öyle içi dışı başka olmamalı....
                          Şeffaf olabilmeli duru bir su gibi.....
                          İçinde ne varsa yüzünde o ışığı yakalayabilmeliyim....
                          Hayran bırakmalı içtenliğine.....
                          Aşık olduğuma her gün dua edebilmeliyim onun için...Öyle bir iz bırakmalı yüreğinde....

Öyle biri olmalı ki...Bir gün gitse bile saygı duyabilmeliyim arkasından....Sevgi dolu sözlerle anabilmeliyim onu....

Yorum

• kadınlar hiç bir zaman kendilerine değer verecek bir insanı istemezler. çünkü gerçek anlamda değer veren insan dürüsttür, yalan dolan yoktur, amacı sevmek ve sevilmektir ama bu tip insanda herzaman kaybeder. rol yapmasını bilen, onursuz, yalan söyleye bilen insanlar ise her zaman kazanır. çünkü bu özellikleri ile karşıdakini bir şekilde kazanır

Yorum

• burdaki yazılardan toplumun aşık oldukları insanlarla ilişkilerinin nasıl gittiği hakkında da değerlendirme elde edilebilir...

Yorum

• Kadınlar eğer uzun süreli bir ilişki peşindeyse şıkların hepsi önem taşıyor. Özellikle para, sadakat ve son şık. Ama eğer kısa süreli bir ilişki peşindeyseler paraya bakmıyorlar. Karizmaya da bakmıyorlar, sadakate zaten hiç bakmıyorlar ve zaten son şıkkın da bir önemi yok bu durumda.

Özellikle üniversite yıllarında kızlar (tabiki erkekler de) flört ettikleri erkeklerle uzun bir ilişki düşünmez. Maksat zamanım dolsun, vakit geçireyim vs. Çevremden biliyorum, o kadar çok arkadaşım mezun olduğunda sevgilisinden ayrıldı ki. Hiç tahmin edemediğim kişiler birbirlerinden ayrıldılar. Mezuniyet gelince iş bitiyor. Baktı olcak gibi değil, en iyisi ayrılayım. Daha öğrenciyken onun (erkeğin) ne kadar para kazanacağını, iş yaşamında aynı ilgiyi görüp görmeyeceğini bilemediğinden mezuniyet iyi bir bahane oluyor. Ama mezuniyet sonrası kimin ne kadar kazandığı, kimin ciddi olduğu daha bir açıktır. O yüzden üniversite yıllarında kızların seçimleri bize pek doğruyu yansıtmayacaktır (kızların seçimi diyorum çünkü hemen hemen her zaman bir ilişkinin başlamasında son kararı veren kızlardır).

Mezuniyet sonrasına baktığımızda ise kadınların parası olan, kariyer sahibi, ilgisini esirgemeyen ve sadık kocalar aradığını görüyoruz. Dolayısıyla kızlar bütün özelliklerin bir arada olmasını istemektedir.

selamlar

Yorum

İşleniyor...
                                X