Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bayanlar yakişiklilik mi yoksa güven mi arar erkekte

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Yakışıklılık mı para mı diye sorsan düşünülürdü ama yakışıklılık mı güven mi sorusunun cevabı çok kesin: Güven

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bade sultan
      yakışıklıyı ne yapacaksın yüzü güzele 40 günde doyarsın ama huyu güzele 40 yılda doyamazsın
      güven olmadıktan sonra yakışık ne işe yarayacak birde yanıma yakışsın diyenlere uyuz oluyorum sanki aksesuar taşıyolar
      gönlüne yakışsın gönlüne.........!!!
      Yahu ne diyeyim sana ben? Helal helal.

Yorum

güven duygusu karşı cinslerin ilişkisiyle alakalı değil. her türlü iletişim ve etkileşimde güven duygusu aranır bu doğamızla alakalı.

KuzuZade
        Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
        BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
        Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

bugün bi kitaptan okudumm aşağı yukarı şöyleydi(tam olarak cümleyi bulmaya çalıştım ama bulamadım), biz erkekler kadınları kendimize sunulan bir mal gibi gördük,sonra da kadınlar bizi öyle gördü.
          sanırım sorunun yanıtı bu...insan kendini oluşturan parçaların toplamından daha büyüktür, birini gerçekten severseniz onda neyi sevdiğinizi kendiniz de bilmezsinizzz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: schopenhauer_ View Post
            bugün bi kitaptan okudumm aşağı yukarı şöyleydi(tam olarak cümleyi bulmaya çalıştım ama bulamadım), biz erkekler kadınları kendimize sunulan bir mal gibi gördük,sonra da kadınlar bizi öyle gördü.
            sanırım sorunun yanıtı bu...insan kendini oluşturan parçaların toplamından daha büyüktür, birini gerçekten severseniz onda neyi sevdiğinizi kendiniz de bilmezsinizzz
            En anlamlı cevap bu gerçekten öyle

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BurcuAydoğdu View Post
              En anlamlı cevap bu gerçekten öyle
              teşekürlerrr

Yorum

Bence bayanın olgunluguna göre değişir.Örneğin okuyan bi kişiden örnek vermek gerekirse daha lisede ve üniversitenin başında okuyan bi kız yakışıklılığa önem verir ama zaman geçtikçe olgunlaşır ve üniversitenin sonundan itibaren "güven"e önem vermeye başlarlar.Ama tabi bazı bayanlar daha erken olgunlasır ve bu dediklerim daha erken olur.Tabi bu benim kendi görüşüm.

Yorum

evde kalma kıvamına gelene kadar yakışıklılıktan başka birşeye bakmaz

Yorum

Aslında bizim türk erkeğini anlayamıyorum.

Kızlara karşı hangi kelimeleri seçsem vb.. cümleleri çok sık kullanıyorlar.

Önemli olan beden dilidir. Beden dilinin yanında, kelimeler önemsiz kalır. Yani, beden dilini iyi kullanırsan, bir bayanı azarlayarak da elde edebilirsin, ama beden dilini iyi kullanmazsan, binlerce güzel kelimede ortaya döksen sonuç almamama ihtimalin yüksek.
                    İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
                    Malcolm X

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Obsesif_Fatihi View Post
                      Aslında bizim türk erkeğini anlayamıyorum.

Kızlara karşı hangi kelimeleri seçsem vb.. cümleleri çok sık kullanıyorlar.

Önemli olan beden dilidir. Beden dilinin yanında, kelimeler önemsiz kalır. Yani, beden dilini iyi kullanırsan, bir bayanı azarlayarak da elde edebilirsin, ama beden dilini iyi kullanmazsan, binlerce güzel kelimede ortaya döksen sonuç almamama ihtimalin yüksek.
                      önceden belirleyip mi konuşacakmışız kelime seçmek çok tehlikeli evet beden dili de ayrı bir yetenek
                      ego sum qui sum ...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: valar.morghulis View Post
                        önceden belirleyip mi konuşacakmışız kelime seçmek çok tehlikeli evet beden dili de ayrı bir yetenek
                        Yani karşı tarafa daha hoş görünmek için ya da onun hoşlanabileceği tarzda konuşmak için azami çaba sarfederler.
                        Halbuki, dünya yansa umrumda olmaz tarzında bir beden dili, karşı tarafın ilgisini daha çok çeker.
                        Karşı tarafa muhtaç olmadığını gösterir. Diğer türlü, muhtaç erkek, acınasıdır ve iticidir.
                        İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
                        Malcolm X

Yorum

• Gözüme ve gönlüme hitap etmeli.

Yorum

• Yavvv hep türk erkeğinin kontrolsüz abazalığı yüzünden, bayanlar ne ister, kadınlar ne ister vb.. konular açılıyor.

Erkekler ne ister konusu neden açılmaz.?
                            Sanırım nefes alsın yeter diyenlerin çoğunluğundan
                            Malcolm X

Yorum

• Gerçek kadın aramaz bulur.. mutluluk için formül yoktur kadının gönlüne dizdiği güzellemeleri vardır ve onlardan bir ikisini bir erkekte bulmuşsa o onun erkeğidir artık.

KuzuZade
                              Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
                              BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
                              Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
                                Gerçek kadın aramaz bulur.. mutluluk için formül yoktur kadının gönlüne dizdiği güzellemeleri vardır ve onlardan bir ikisini bir erkekte bulmuşsa o onun erkeğidir artık.
                                Ve yanlista zaten orda yapilir akilla degilde hissiyatlariyla hareket eder.

Yorum

İşleniyor...
                                X